Chcete rychle a zdravě nabrat a nevíte si rady?

Chcete rychle a zdravě nabrat a nevíte si rady?

Nenabírejte na svalovém objemu příliš rychle, protože v případě rychlého nabírání půjde spíše o tuk, a ne o svalovou hmotu. Když naberete 2-3 kg za měsíc, tak je to v normě. Příliš rychlé nabíraní není dobré z mnoha aspektů, zejména z důvodu zatížení srdce.

 

Proč nenabíram?

Váš problém bude v jídelníčku. Když chcete přibírat svalovou hmotu, tak jídelníček musí být vyvážený. Zvyšte příjem bílkovin, sacharidy držte na konstantní hodnotě a tuk budete přijímat jen z vajec, omega 3-6, arašídové máslo. Jinak z ničeho jiného. Taky může být problém ve vašem tréninku, který je špatně sestaven.

 

Nejčastější chyby při nabíraní:

Základní chybou je jídlo, trénink, regenerace a nesprávné načasování suplementů. Jídlo při nabíraní je číslo jedna a to se nesmí podceňovat. Trénink je velmi důležitý, aby byl sestavený přímo na vaši postavu. Taky musíte mít na paměti, že technika je velmi důležitá, jak při budování svalové hmoty i v dietě. Regeneraci nesmíte podceňovat, protože svaly rostou v době, když spíme nebo odpočíváme. Taky dobrou regenerací jsou masáže, plavání nebo sauna atd. Nezapomínejte si načasovat příjem suplementů na správný čas, aby si tělo dokázalo vzít 100%.

 

Jak lze nahradit jídlo během dne?

To je těžká otázka. Doporučil bych asi dvě nejčastější potraviny, když nestíháte a to Cottage nebo tvaroh taky možnost je odměrka proteinu. Proteiny na nabíraní svalové hmoty a její udržení! Následující tři produkty, které jsou špicí v této kategorii, jsou excelentní složením i chutí. Všechny tři produkty jsem měl možnost vyzkoušet a musím opět pochválit: vstřebatelnost, chuť a složení. Aminokyseliny jsou velmi důležité pro svalový růst, regeneraci.

Aminokyseliny napomáhají udržet anabolismus na maximální úrovni. Doporučuji hlavně tři produkty pro vaší spojenost. Esenciální aminokyseliny naše tělo není schopné syntetizovat, a je tedy bezprostředně nutné, abychom je dodávali v jídle nebo ve výživových doplňcích.

Gainer je jeden z nejzákladnějších produktů k nabíraní hmoty po proteinu. Dá se očekávat nárůst i několika kilogramů hmoty. Znám případy nárůstu hmoty za měsíc i 6-7kg a to díky gaineru. Zde vyberu tři produkty, které si zákazníci nejvíce chválí a jejich zkušenosti jsou výborné. Pokud chcete přibrat, pak vám na začátek balení gaineru bohatě postačí.

Vitamíny a minerály co považuji za velmi důležité jsou právě vitamíny a minerály, na které mnoho z nás zapomíná. Vitamíny jsou esenciální látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské stravy. Při nedostatku vitamínů dochází v organismu ke stavům, které označujeme jako hypovitaminóza.

Následující  tři proteiny jsem měl možnost vyzkoušet a musím pochválit: vstřebatelnost, chuť a složení. Každý sportovec, který posiluje a chce dosáhnout nárůstu svalové hmoty si musí hlídat dostatečný příjem bílkovin - potřebuje tedy denně na 1 kg tělesné hmotnosti 2-2,4 g proteinů, aby docílil dokonalé regenerace a růstu svalové hmoty.

 

Aminokyseliny 

jsou velmi důležité pro svalový růst, regeneraci. Aminokyseliny napomáhají udržet anabolismus na maximální úrovni. Doporučuji hlavně 3  produkty pro vaší spojenost. Esenciální aminokyseliny naše tělo není schopné syntetizovat, a je tedy bezprostředně nutné, abychom je dodávali v jídle nebo kapsle

Gainer je jeden z nejzákladnějších produktů k nabíraní hmoty po proteinu. Dá se očekávat i několik kilogramů hmoty. Znám případy, že za měsíc i 6-7kg a to díky gaineru. Zde vyberu 3 produkty, které si zákazníci nejvíce chválí a jejich zkušenosti  jsou výborné. Když chcete přibrat, tak na začátek vám balení gaineru bohatě postačí.

Pokud chcete kvalitně přibrat, tak si Giant Mega Mass pořiďte. Já s ním mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Doporučuji čokoládu, ta je skoro dokonalá.

 

Vitamíny a minerály 

co považuji za velmi důležité jsou právě Vitamíny a minerály na které mnoho z nás zapomíná. Vitamíny jsou esenciální látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské stravy.Při nedostatku vitamínů dochází v organismu ke stavům, které označujeme jako hypovitaminóza.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení