Welness food Turbo Fat Killer 500 ml

Kód: 3144
Neohodnoceno
Značka: Wellnes Food
729 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (>5 ks)
Možnosti doručení

Turbo Fat Killer spalovač tuků obsahuje kromě špičkového karnitinu Carnipure, extrakty Svetol (Naturex) a Fiit-ns (Fytexia) pro maximální účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Welness food Turbo Fat Killer 500 ml

Nový Turbo Fat Killer dva extrakty Svetol (Naturex) a Fiit-ns (Fytexia), které byly vyvinuty přímo pro váhový management.

Jejich účinky na energetický metabolismus pro množství obsažené ve výrobku byly potvrzeny vědeckými studiemi.

Svetol byl extrahován ze speciální odrůdy zelené kávy (Robusta Pierre) s vyváženým profilem chlorogenových kyselin (45-50 %) a obsahem 50-55 % polyfenolů.

Dává uživateli to nejlepší z kávy, neužitečné látky jsou během procesu výroby odstraněny. Klinickou (dvojitě slepou a placebem kontrolovanou) studií pro suplementaci 400 mg Svetolu denně bylo prokázáno, že Svetol® má zeštíhlující efekt a zvyšuje poměr netučné svalové hmoty vůči tuku.

Existují 2 synergické mechanismy působení: snížení absorpce glukózy ve střevech a snížení glykogenolýzy v játrech, což v důsledku vede k využití tuku jako zdroje energie. Fiit-NS® je extrakt z ovoce a zeleniny standardizovaný na polyfenoly a vitamín B3 (niacin). Obsahuje více než 60 % polyfenolů, 15 % flavonoidů a 1,8 % niacinu.

Klinickou studií pro denní příjem 900 mg byl prokázán úbytek hmotnosti oproti placebu a zachování vitality a pocitu spokojenosti (well being). Fiit-NS kombinuje známé energetické účinky vitamínu B3 a sílu polyfenolického extraktu bohatého na naringin, katechin galát a EGCG (epigalokatechin galát). Další účinné látky L-citrulin-L-malát a guarana pomáhají během sníženého energetického příjmu snižovat únavu, zvyšovat koncentraci a výkon. Extrakt žen-šenu má funkci harmonizující, přispívá k překonání únavy a stresu.

Složení: 

Složení: L-karnitin (Carnipure®), Fiit-NS® – extrakt ovoce a zeleniny (60 % polyfenoly, 15 % flavonoidy), L-citrulin-L-malát, extrakt guarany (22 % kofein), Svetol® – extrakt zelené kávy (45–50 % chlorogenové kyseliny), kyseliny: kyselina citronová, kys. jablečná; aroma, stabilizátor: karboxymetylcelulóza; konzervační látka: sorbát draselný; extrakt žen-šenu (10 % ginsenosidy), kofein přírodní, konzervační látka: benzoát sodný; sladidla: acesulfam K, steviol-glykosidy, sukralóza.

Doporučené dávkování: 

Základní denní dávka je 25 ml 2 x denně, nejlépe v průběhu dne mezi jídly.

Zajistěte si dostatečný přísun tekutin během dne a neužívejte večer vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu. Nekombinujte s alkoholem, kávou a sedativy. Váš příjem kofeinu nesmí překročit 300 mg denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: