Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore Elite 110 kaps - Muscletech

Kód: 16314
Neohodnoceno
792 Kč –25 %
Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore Elite 110 kaps - Muscletech
792 Kč –25 % 589 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (>5 ks)
Možnosti doručení

Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore Elite je nejnovější a šíleně silný spalovač určený hlavně pro kulturisty. Obsahuje speciální složku LIQUITECH, která využívá technologii rapidní mikrodisperze tekutin. Skládá se ze 14 složek, které vedou k extrémně rychlému a silnému spalování tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydroxycut Hardcore Elite zajistí extrémně rychlé a efektivní spalování tuků

Nejnovější "hardcore" spalovač tuků, který je určen výhradně pro bodybuildery, obsahuje patentovanou složku LIQUITECH. Tato složka je výsledkem více než desetiletého výzkumu a studií na Lavalské univerzitě a využívá technologii rapidní mikrodisperze tekutin. Je synergickou směsí 14 složek, u nichž bylo prokázáno, že vedou k rychlému a efektivnímu spalování tuků.

 

Kdy byste měli Hydroxycut Hardcore Elite užívat?

Užívejte ho, když se vám váš cíl zdá velmi vzdálený. Vždyť každý potřebuje někdy pomoc, a to je také důvod, proč je spalovač tuků Hydroxycut Hardcore číslem 1 v oblasti produktů pro spalování tuků v USA. Tým výzkumníků firmy MuscleTech definitivně zkrátil vzdálenost k vašemu cíli tím, že objevil jeho recepturu. Tento kouzelný přípravek je podložen deseti lety výzkumu, které posloužily k tomu, aby zajistily vynikající výsledky.

 

Přípravek Hydroxycut Hardcore využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pěti fázový proces, který zajišťuje extrémně efektivní a silné spalování tuků.

 

Jak Hydroxycut Hardcore Elite funguje?

1. krok - zvyšování norepinefrinu (40%)
2. krok - zvyšování síly a ztráta tuku
3. krok - inhibice alfa receptorů
4. krok - blokování COMT
5. krok - maximální termogeneze

 

Spalovač tuku Hydroxycut Hardcore Elite

 

Výhody

  • zvýšení koncentrace
  • extrémní energie
  • efektivní spalování tuků

 

Balení

110 kapslí

 

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle (1 dávka) s 250 ml vody 2- krát denně, přibližně 30 až 60 minut před jídlem. Ve dnech, kdy cvičíte, užívejte 1 dávku před cvičením s 250 - 300 ml vody. Neužívejte více než 2 kapsle během 4- hodinového období nebo 4 kapsle během 24 hodin. Nejpozději užívejte 5 hodin před plánovaným spánkem. Neužívejte déle než 8 týdnů.

1. den: 1 kapsle - 1x denně

2- 3. den: 2 kapsle - 1x denně

4. den a dále: 2 kapsle - 2x denně

 

Spalovač tuku Hydroxycut Hardcore Elite

 

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 kaps)
Kofein bezvodý 250 mg
Extrakt zeleného čaje (jako C. canephora robusta) (semeno) 200 mg
L-carnitine L-tartrat 100 mg
L-theanin 100 mg
Kakaový extrakt (jako Theobroma cacao) (semeno) 100 mg
Extrakt černého pepře (jako Piper nigrum) (ovoce) 5 mg
Kajenský pepř (jako Capsicum annuum) (ovoce) 5 mg

 

Upozornění

Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčen na cukrovku nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný. Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání a vyhledejte lékaře. Nepovažuje se za náhradu běžné stravy. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Potravina je určena pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: