Skull Labs Glutamine - 300 g

Kód: 56896
Neohodnoceno
479 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Glutamin je aminokyselina která je jedním z nejčastěji užívaných přípravků pro silové a vytrvalostní sporty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skull Labs Glutamine dodává tělu tuto aminokyselinu pro zlepšení regeneraci buněk a k syntéze bílkovin a glykogenu. Podporuje proces dodavání svalům glukózy (hlavního zdroje energie). Je to jedna z nejběžnějších aminokyselin v lidském těle. Během fyzické námahy svalové buňky vyčerpávají zásoby glutaminu. Zvětšení hladiny glutaminu před tréninkem tento proces brzdí, díky čemu je zachováno více svalové hmoty.

Zhruba polovina aminokyselin ve svalech se skládá z glutaminu. Pouze část tohoto glutaminu může být ale vyprodukovaná organismem. Glutamin je v těle pořád v pohybu, což znamená, že je část vytvářená a část se v té stejné chvíli přeměňuje. Proto je tak důležité přijímat náležité množství glutaminu s potravou. Výzkum dokazuje, že by měli kulturisté i sportovci užívat denně 0,5 až 1 g glutaminu na 1 kg své hmotnosti. Znamená to, že jedinci s hmotností 80 kg by měli užívat 40 – 80 g glutaminu denně. Proto je doplňování stravy glutaminem důležité.

Glutamin je silný antioxidant – účinně snižuje hladinu volných radikálů.

 

Skull Labs Glutamine v bodech:

* Chrání svalovou tkáň před katabolickým účinkem

* Podporuje imunitní systém

* Zvětšuje svalové buňky

* Napomáhá syntéze bílkovin

SloženíL-glutamin, beta-glukan (z ječmene).

Množství: 300 g
Obsah dávky: 4,5 (1 odměrka)
Počet dávek v balení: 66

Velikost porce: ~1 odměrka (4,5 g)
Porce v jednom balení: 66
Množství v 4,5 g
L-glutamin 4,5 g
Beta-glukan 50 mg

 
Upozornění: Přípravek je určen pro dospělé, zdravé muže. Může vyvolávat alergické reakce, obzvlášt u citlivých jedinců. Uchovejte mimo dosah dětí, v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Jiné ingredience: Mikronizovaný L-Glutamin.

Doporučené dávkování: 1 dávku prášku rozmíchejte ve 200 ml vody, nebo džusu a vypijte ihned po ukončení tréninku. Doporučuje se užívat 5 – 10 g v závislosti na délce a intenzitě fyzické námahy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: