Scitec HMB 90 tablet

Kód: 7266
Tip
Neohodnoceno
422 Kč –44 %
Scitec HMB 90 tablet
422 Kč –44 % 233 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

SCITEC HMB je metabolit aminokyseliny nazývané leucin. Jeho stálé užívání je schopné ovlivnit vývoj a masivní růst svalové hmoty a síly, přičemž napomáhá i při spalování tuku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scitec HMB 90 tablet

SCITEC HMB je metabolit aminokyseliny nazývané leucin. Jeho stálé užívání je schopné ovlivnit vývoj a masivní růst svalové hmoty a síly, přičemž napomáhá i při spalování tuku. HMB snižuje schopnost našeho těla odbourávat bílkoviny, čímž chrání svalové buňky proti katabolismu, rovněž chrání svalové buňky před poraněním v průběhu tréninku. Samozřejmostí je, že jeho účinek je podmíněn tréninkem. Výborně se navzájem doplňují s creatinem.

Creatin totiž napomáhá okamžitému nárůstu svalové hmoty, HMB zvyšuje trvalý nárůst svalové hmoty. Velmi vhodné je rovněž užívání HMB v době diet a tréninků zaměřeným na zkvalitnění a odbourávání tuků, kdy chrání svalovou hmotu proti odbourávání a devastaci.

SCITEC HMB je důležitý pro nárůst a dokonalé vyrýsování Vašeho svalstva. SCITEC HMB se silným antikatabolickým účinkem maximálně ochrání Vaši svalovou hmotu během náročného tréninku. SCITEC HMB je určen jak pro začátečníky, kterým pomůže v počátečních bojích podpořit redukci tukové tkáně a dodat impulzy pro svalový růst, tak pro opravdové borce, kteří jeho účinky poznají na vyšší síle a výkonnosti při tréninku a na zvětšení svalových objemů.

  • Doporučené dávkování: užijte 3 x 2 kapsle společně s jídlem.
  • Složení: Beta – hydroxy beta – methylbutyrate (HMB), magnézium stearát, želatinová kapsle

    2 kapsle ( 1 dávka) ß-hydroxy ß-metylbutyrát 1000 mg  

Upozornění: Vhodné pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: