Scitec Beta Alanine 120g

Kód: 7209
Neohodnoceno
483 Kč –22 %
Scitec Beta Alanine 120g
483 Kč –22 % 372 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (5 ks)
Možnosti doručení

Scitec Nutrition Beta Alanine 120 g vám dodá schopnosti na neuvěřitelný silový výkon, delší a tvrdší tréninky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCITEC NUTRITION BETA ALANINE 120 G

Beta-alanin a L-histidin jsou stavebními jednotkami dipeptidu beta-alanyl-L-histidinu, známého také pod názvem carnosin. Jeho hlavními úkoly jsou podpora uvolňování antioxidantů, ničení volných radikálů a dokonce může působit jako neurotransmiter.

Carnosin je důležitou součástí kosterních svalů, nejvíce je koncentrován v rychlých svalových vláknech typu II. Váže H+ a oddaluje pokles pH, proto umožňuje zvýšit intenzitu a délku tréninku. Pokud tedy podpoříme tvorbu carnosinu dodáním jeho složek specifickou formuli Beta Alanine, zvýšíme tím schopnost svalů odbourat škodlivou kyselinu mléčnou a zároveň zlepšíme jak regeneraci organismu tak také jeho výkonnost.

Při tréninku, zejména tom vysoce intenzivním, se v těle kumuluje velké množství vodíkových iontů, které vytvářejí kyselé prostředí ve svalech. Takové prostředí snižuje schopnost svalové kontrakce a rychle redukuje vaši výkonnost. Neschopnost udržovat opakování silných svalových kontrakcí a tlačit tělo za hranice možností razantně brzdí a omezuje stav přetížení vašich svalů, který je nezbytnou podmínkou jejich dalšího růstu. Tím, že zachováte požadovanou hodnotu pH ve vašich svalech, budete schopni vykonávat silné kontrakce delší dobu a tím docílíte většího přírůstku svalové hmoty.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

  • 1 dávka je 5 kapslí během dne
  • V závislosti na tělesné hmotnosti rozdělte denní dávku na 4 stejné díly a užívejte je rovnoměrně v průběhu celého dne.
  • Optimální denní dávka je 50 mg na 1 kg TH (např. 90 kg jedinec 90×50 mg = 4500 mg Beta Alaninu)

NUTRIČNÍ INFORMACE

  4 g (1 dávka přibližně 1 čajová lžička
Beta-alanine 3600 mg
L-histidine 400 mg

SLOŽENÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: