OLIMP AAKG Extreme 1250 120 tablet

Kód: 7716
Neohodnoceno
725 Kč –40 %
OLIMP AAKG Extreme 1250 120 tablet
725 Kč –40 % 433 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

AAKG Extrémně se snadno vstřebává, arginin alfa ketoglutarát (AAKG) doplňuje Váš jídelníček o L-arginin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OLIMP AAKG Extreme 1250 120 tablet

AAKG Extrémně se snadno vstřebává, arginin alfa ketoglutarát (AAKG) doplňuje Váš jídelníček o L-arginin. 
Arginin je nutriční prvek - aminokyselina, z něhož jsou aktivní biologické sloučeniny, které vznikají v těle, a to agmatine a oxidu dusnatého (NO). Jsou důležité pro formování svalstva, rozvoji funkční kapacity a zachování sexuální výkonnosti. 
Počet řádně kontrolovaných klinických vyšetření ukázalo, že 2 g argininu podávané sportovcům po dobu 5 týdnů, má za následek podstatné (ve srovnání s kontrolní skupinou), zlepšení pevnosti svalů a zvýšení růstu svalové hmoty, stejně jako snížení tuku.


Jak arginin funguje? 

V reakci je tato aminokyselina mimo jiné přeměněna na plyn - oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý spouští výrobu cyklických nukleotidů. V svalové tkáni cyklické nukleotidy dostávají do krevního oběhu kyslík, aminokyseliny, kreatin a energetické prvky, stejně jako při vytváření silových impulsů a bílkovinný anabolismus. Tak, oni stimulují zvýšení síly a růst svalů. Na druhou stranu, v tukových buňkách, cyklických nukleotidů posilují procesy lipolýzy a termogeneze, která je oddělení náhradních tukových buněk, které uvolní tepelnou energii. V reakci je přeměněna na arginin polyaminy - nezbytný pro syntézu bílkovin. Nejen, že polyaminy vybudují svalovou tkáň s bílkovinami, ale také vytvářejí nové svalové buňky! Takže, díky argininu (nepřímo), můžeme dosáhnout trvalý růst svalů. V reakci je přeměněna na arginin agmatine - amin, který má podobné vlastnosti jako thermogenics, zejména yohimbin. Agmatine zvyšuje úroveň cyklických nukleotidů, která, jak již bylo uvedeno v bodě 1, ovlivňuje růst svalů a redukci tuku. Arginin je také přeměněn na kreatin, který nebyl uveden v bodě výše, vzhledem k rozsáhlým přístupnosti kreatinových doplňků. Arginin podstoupí kompletní disociaci na oxid uhličitý a vodu. Tato reakce je inhibována nepřímo metabolitu arginin - alfa ketoglutarát (AKG), která spolu s argininem, dává AAKG - násobení aktivní forma této aminokyseliny.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

  • Užívejte jednu kapsli před tréninkem a jednu po tréninku nebo před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY

  1 kapsle
6 kapslí
Arginin alfa ketoglutarát (AAKG) 1250 mg 7500 mg

SLOŽENÍ

  • Arginin alfa ketoglutarát (AAKG): 1250 mg, plnidlo - mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka - stearan hořečnatý, kapsle - želatina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: