M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition

Kód: 16140
Neohodnoceno
1 781 Kč –15 %
M-Stak 21 sáčků - Universal Nutrition
1 781 Kč –15 % 1 499 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (>5 ks)
Možnosti doručení

Animal M-Stak představuje komplexní směs 23 účinných látek, které působí v několika funkčních komplexech. Animal M-Stack obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), keré jsou stavebními prvky bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty. Více jak 10 rostlinných extraktů má za cíl působit anabolicky, antikatabolicky a stimulačně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Animal M-Stak - anabolický stimulant obsahující komplexní směs 23 účinných látek

Animal M-Stak představuje komplexní směs 23 účinných látek, které působí v 6 funkčních komplexech. Mezi tyto funkční komplexy patří anabolický komplex s cílem maximalizovat vlastní produkci anabolických hormonů a tím pádem také schopnost svalového růstu a zvyšování síly. Antikatabolický komplex si klade za cíl zabraňovat spélení svalové tkáně na energii. Obsahuje BCAA aminokyseliny, jenž jsou stavebními prvky bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.   

   

Animal M-Stak obsahuje více jak 10 rostlinných extraktů, které produktu dodávají celou škálu látek s biologicky aktivním působením. Mezi ty nejvíce zastoupené patří rostlinné steroly. Mezi obsažené extrakty patří i Ashwagandha (Withania Somnifera), která patří mezi populární adaptogeny, což jsou látky, které mohou pomoci se lépe vypořádat se stresovými situacemi. Podobně je na tom i sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), jenž také vykazuje obsah látek adaptogenní povahy.

   

Extrakt z pepřovníku černého (Piper nigrum) má za úkol co nejvíce zvýšit vstřebatelnost všech obsažených látek a maximalizovat funkčnost produktu. Kofein je alkaloid, který je znám pro své pozitivní schopnosti na zvýšení bdělosti, pozornosti a v řadě vědeckých studií prokázal i pozitivní vliv na sporotvní výkon. Pozitivní vliv na sportovní výkon je vědci ve studiích pozorován při příjmu 3–6 mg kofeinu na kilogram tělesné hmotnosti.       

 

M-Stak

   

Animal M-Stak a jeho výhody

  • obsahuje směs 23 účinných látek
  • působí v 6 funkčních komplexech
  • obsahuje anabolický, antikatabolický a stimulační komplex
  • obsahuje více jak 10 rostlinných extraktů s širokou působností
  • obsahuje látky adaptogenní povahy

 

Složení

Fosforečnan vápenatý, syrovátka, mikrokrystalická celulóza, želatina, kyselina stearová, magnesium stearát, křemičitan hořečnatý, oxid titaničitý, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, farmaceutická glazura.

 

Dávkování

Užívejte 1 pak denně po dobu 3 týdnů. V tréninkové dny užijte 30 - 45 minut před tréninkem. V den volna užijte 1 pak mezi jídly. Po 3 týdenním užívání jeden týden vynechejte. Cyklus opakujte podle potřeby. Energetický (stimulační) komplex je obsažen ve snadno identifikovatelné červené kapsli. V případě potřeby ji můžete vyřadit.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty  1 dávka (1 sáček)
Natural Flavone / Sterone Complex 750 mg
Beta Ecdysterone (rostlina), 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone, Ajuga Turkestanica Extrakt (Turkesterone), fytosteroly (poskytuje beta sitosterol)
Anti-Catabolic Amino Complex 3000 mg
L-leucin, L-izoleucin, L-valin, L-taurin, Acetyl-L-karnitin (ALC), Leucin etylester HCL
Anabolic Adaptogen Complex 1000 mg
Muira Puama (kůra), Kudzu (izoflavony) (kořen), Sibiřský ženšen (kořen)
Insulin Potentiating Complex 500 mg
Pískavice řecké seno (4-Hydroxyisoleucine) (semeno), list Banaba (extrakt) (Colosolic Acid), prášek ze skořicové kůry, K-R-alfa-mastná kyselina (Na-R-ALA)  
M Factor Complex 500 mg
Kořen zázvoru (Gingerols, Shaogols), Grep (6, 7-Dihydroxybergamottin) (kůra), extrakt z plodu Piper nigrum
Energy Complex 500 mg
Kofein, Kolový ořech (plod), prášek z plodu guarany

 

Upozornění

Potravina pro splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5 - 25 stupňů C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: