Kevin Levrone CLA 3000 90 kapslí

Kód: 13453
Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone
189 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

KL CLA 3000 je speciálně vybraná kompozice CLA, tedy konjugované kyseliny linolové. CLA inhibuje enzym zodpovědný za transport triglyceridů do tukových buněk, a také zvyšuje využití tuků v procesu termogeneze. FA CLA Slim je produkt určený pro aktivní lidi, kteří bojují s nadměrným množstvím tuku, chtějí zhubnout a chránit se před oxidačním stresem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kevin Levrone CLA 3000 90 kapslí

  • Podporuje odbourávání tuku.
  • Chrání tělo proti oxidačnímu stresu.
  • Podporuje metabolismus.
  • Podporuje termogenezi.

KL CLA 3000 je speciálně vybraná kompozice CLA, tedy konjugované kyseliny linolové. CLA inhibuje enzym zodpovědný za transport triglyceridů do tukových buněk, a také zvyšuje využití tuků v procesu termogeneze. KL CLA 3000 je produkt určený pro aktivní lidi, kteří bojují s nadměrným množstvím tuku, chtějí zhubnout a chránit se před oxidačním stresem.

Doporučená denní dávka: 1 softgel
Počet dávek v balení: 90
Balení: 90 softgel

Obsah v: 1 tableta    3 tablety   
konjugovaná kyselina linolová 80%    1000 mg 3000 mg
z toho CLA 800mg 2400mg

 
Složení: Slunečnicový olej (Carthamus tinctorius L.), konjugovaná kyselina linolová 80%, kapsle (želatina), zvlhčovadlo (glycerol), voda.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně, během nebo ihned po jídle bohatě zapijte vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: