Iron Horse Protein Shape Line 500g

Kód: 21870/MLE
Neohodnoceno
Značka: Iron Horse
450 Kč
Skladem1 (>5 ks)
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Proteinový přípravek Shape Line je určen pro aktivní ženy s L-karnitinem Multisložkový proteinový komplex na bázi koncentrátu (WPC), izolátu (WPI)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proteinový přípravek Shape Line je určen pro aktivní ženy s L-karnitinem

  • Multisložkový proteinový komplex na bázi koncentrátu (WPC), izolátu (WPI) a hydrolyzátu (WPH), syrovátkových proteinů získaných mikrofiltrací
  • Zdroj bílkovin
  • Lahodná chuť a vysokou rozpustnostností
  • 16 porcí v balení
  • Užívá se v období budování svalové hmoty, ideální i pro redukci, v souboji s nadbytečnými  kilogramy
  • S přídavkem L-karnitinu
  • Obsahuje železo a kyselinu listovou - vitamin B9

 

DÁVKOVÁNÍ:

Jednu odměrku rozpusťte ve 200 ml vody nebo mléka. Konzumujte jednou denně bezprostředně po přípravě.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nesmí být používán lidmi, kteří jsou alergičtí na některou z jeho složek. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě v dobře uzavřených nádobách.

Minimální doba použitelnosti: datum a číslo šarže je na boku / spodní části obalu.

Čistá hmotnost: 500g

 

Vysoce kvalitní multi-složkový protein pro ženy

Produkt Shape Line je vytvořený pro aktivní ženy. Nejkvalitnější koncentrát obsahující více složek proteinů (WPC), izolát (WPI) a hydrolyzát (WPH), syrovátkových proteinů získaných v procesu mikrofiltrace při nízkých teplotách. Je to záruka nejlepšího složení, bohatého na cenné proteinové složky, které jsou očištěny od tuku a cukru. Vyznačuje se fantastickou chutí, velmi dobrou rozpustností, téměř dokonalým složením aminokyselin a dokonalým bioaktivním složením bílkovin (díky obsahu tří frakcí syrovátkového proteinu - s různou dobou trávení).

 

Obsahuje L-karnitin - zvýšené spalování tuků


L-karnitin je limitující látkou při přeměně tuků v tělesných buňkách. Děje se tomu tak v procesu tzv. ß-oxidace mastných kyselin. V tomto systému je součástí transportního enzymatického systému, který dopravuje acylový zbytek mastných kyselin do energetického centra buněk – tzv. mitochondrií, přes její stěnu. ß-oxidace je proces, při kterém dochází ke štěpení mastných kyselin a konečným produktem jsou makroergní fosfátové vazby. K průběhu tohoto procesu je potřeba dostatek kyslíku.

Prostě, jednoduše a lidsky – bez L-karnitinu nespálíte ani gram tuků.

 

Suplementací L-karnitinem dochází k:

Zvýšenému využití tuků jako zdroje energie při aerobním zatížení a z toho vyplývající lepší fyzický výkon nebo redukce nadváhy

Zlepšení tvorby energie v Krebsově cyklu

Zlepšení metabolismu větvených aminokyselin – BCAA

Snížení hladiny kyseliny mléčné ve svalech a krvi a tím rychlejší regenerace

Zlepšení tvorby thyroidních hormonů

Snížení hladiny amoniaku v krvi

Lepší neutralizaci volných radikálů

 

Protein s přídavkem železa a kyseliny listové

 

Železo je životně důležitá minerální látka, kterou náš organismus potřebuje pro zachování zdraví. Jeho funkce v našem těle je nenahraditelná, proto je nutné, abychom ho v přiměřeném množství přijímali denně. Jeho nedostatek si bohužel mnozí lidé neuvědomují, dokud, jim lékař neurčí diagnózu – anémii (chudokrevnost) z nedostatku železa. Mnoho mladých lidí (převážně dívek), kteří upřednostňují stravování typu fast food, resp. nesprávným způsobem shazují nadbytečné kilogramy, se poměrně rychle dopracuje k této diagnóze. Ještě horší je, pokud nedostatkem železa trpí budoucí maminka, protože s velkou pravděpodobností přivede na svět anemické dítě. Další rizikovou skupinou pro vznik anémie jsou ženy ve starším věku a sportovci (zejména ženy).

Mezi nejčastější projevy nedostatku železa patří únava, bolesti hlavy, snížená pozornost a nesoustředěnost, u dětí může dojít k poklesu schopnosti učit se. Proto pozor! Nedostatek železa negativně ovlivňuje vývoj inteligenčních schopností a důsledky jeho nedostatku v dětském věku se v dospělosti se již nedají korigovat! Z dalších příznaků je třeba zmínit zhoršujícímu cirkulaci krve (pocit studených končetin), bušení srdce, závratě, bledou pokožku, lámavost vlasů a nehtů. Pokud se anémie neléčí, dochází k postupnému oslabování organismu imunitního systému.


U sportovců je často zjišťován deficit v důsledku zvýšeného objemu kyslíku a zvýšené tvorbě hemoglobinu. Zvýšený výskyt deficitních osob byl zjištěn především mezi vytrvalostními sportovkyněmi. U vytrvalostních sportovců dochází ke zvýšeným ztrátám železa v důsledku mikro-krvácení do trávicího traktu. Navíc je dávno známo, že při vysokém fyzickém zatížení dochází v cévách k poškození erytrocytů (intravaskulární hemolýza), tzn, že životnost erytrocytů je u dobře trénovaných vytrvalostních sportovců je kratší než u netrénovaných osob. Příčina hemolýzy není dosud spolehlivě vysvětlena (mechanické vlivy, zvýšený oxidační stres). Toto vše může mít vliv na vznik anemie,což může mít vliv na výkonnost a imunitu. Častěji než je nutné se přistupuje k suplementaci.


Kyselina listová - vitamin B9 je nezbytná pro tělesné funkce, které vyžadují buněčné dělení - tvorba krvinek, hojení ran, tvorba svalů. Je nezbytná i pro tvorbu DNA a RNA.

Tělo si tuto kyselinu nedokáže příliš dlouho udržet, proto se musí denně doplňovat.

V těhotenství chrání kyselina listová plod před vrozenými vadami, jako je rozštěp patra či páteře.

Užívání kyseliny listové přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

 

Velikost jedné dávky: 30 g
Počet dávek: 16
Balení: 500 g

Složení: mikrofiltrovaný koncentrát, izolát a hydrolyzát syrovátkových proteinů (z mléka), zahušťovadla (guarová guma, xanthanová guma), sladidla (sacharin sodný, sukralóza), l-karnitin, fumarát železitý, kyselina listová. Pro čokoládovou příchuť: čokoládová vůně, barva - karamel. Pro chuť bílé čokolády: aroma bílé čokolády.

Účinné látky v 1 porci (30 g) ** RI% ve 100 g ** RI%
Energetická hodnota 491,1 kJ / 117,3 kcal 1637 kJ / 391 kcal
Tuk 1,99 g / 6,65 g
Nasytí 1,44 mg / 4,8 g
Sacharidy 1,5 g / 5 g
Cukry 0,15 mg / 0,5 g
Proteiny 24 mg / 80 g
Vlákno 0,21 mg / 0,7 g
Sůl 0,06 mg / 0,2 g
L-karnitin 500 mg / 1666 mg
Železo 14 mg / 46,66 mg
Kyselina listová 200 ng / 666,66 ng


Aminokyseliny ve 100g
Alanin 3,76 g
Arginin 2,88 g
Kyselina asparagová 8,8 g
Cystein 1,44 g
Kyselina glutamová 13,52 g
Glicin 1,6 g
Histydin 1,52 g
Izoleucin 4,4 g
Leucin 9,84 g
Lizin 7,52 g
Metionin 1,76 g
Fenyloalanin 2,8 g
Prolin 4,08 g
Serin 4,4 g
Treonin 4,16 g
Tryptofan 2,32 g
Tyrozyne 3,04 g
Valin 4,08 g

* - Složky, gramáž a nutriční hodnoty se mohou mírně lišit v závislosti na variantě chuti a / nebo dávce produktu.
** - Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: