Iron Horse L-Karnitin 90 kapslí

Kód: 21903
Neohodnoceno
Značka: Iron Horse
350 Kč –14 %
vyr 178 l carnitine 90caps
350 Kč –14 % 299 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

L-Karnitin - tato účinná látka je základem transportního systému, který dopraví tuky do mitochondrií buněk, kde probíhá odbourávání tuku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

L-Karnitin - tato účinná látka je základem transportního systému, který dopraví tuky do mitochondrií buněk, kde probíhá odbourávání tuku. Během spalování tuku se uvolní velké množství energie, které můžeme zužitkovat při tréninku. Když jsou svaly vyčerpané, potřebují mnohem více L-karnitinu, než může organismus vytvořit. Proto je velmi důležité doplnění přiměřeného množství L-karnitinu. Toto platí obzvlášť pro kardiofitness trénink. L-karnitin zabezpečuje potřebnou energii pro svaly, proto jeho nedostatek vede k poklesu celkového výkonu svalstva. Pokud nemůžeme spálit tuky, organismus je uskladní, což způsobí nadváhu. Jinými slovy, L-karnitin je výborný a vysoce účinný přípravek, který spaluje tuky, zabezpečí energii pro svaly a zabraňuje usazování tuků. Jeho konzumace je zvlášť doporučená pro sportovce, vegetariány a pro všechny, kteří chtějí zvýšit spalování tuků. 

 

Jak funguje L-Karnitin:

  • Spalování a přeprava mastných kyselin v organismu a hlavně v mitochondriích je nepředstavitelná bez přítomnosti L-karnitinu.
  • Karnitin má důležitou roli v metabolismu tuků a redukci triglyceridů, zvyšováním využití lipidů v procesu tvorby energie v buněčných mitochondriích.
  • L-Carnitin transportuje mastné kyseliny přes mitochondriální membrány, kde se spalováním tuků získává energie, zároveň zvyšuje využití tuků v játrech, kde se přeměňují na zdroj energie k okamžitému využití.
  • Všemi těmito funkcemi působí preventivně proti ukládání tuků a tím snižuje riziko srdečních příhod.
  • Karnitin napomáhá optimální funkci srdečního svalstva.

výhody:

  1. podporuje spalování tuků a redukci nadváhy
  2. podporuje činnost srdce a snižuje hladinu cholesterolu v krvi
  3. podporuje zvýšení výkonu a zlepšuje využití kyslíku během cvičení
  4. urychluje regeneraci

Dávkování

  • Užívejte 2 tablety 1 x denně po jídle, zapijte vždy s dostatečným množstvím vody.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty: na 1 denní dávku - 2 tbl. 
L-Carnitin tartrát 2 000 mg

Složení

L-karnitin tartrát, želatinová kapsle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: