Iron Horse IRON TEST 90 kapslí

Kód: 21918
Neohodnoceno
Značka: Iron Horse
399 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

IRON TEST je komplexní přípravek určený pro silově a silově – vytrvalostní sporty a všechny +35 muže, kteří chtějí zvýšit hladinu testosteronu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IRON TEST je komplexní přípravek určený pro silově a silově – vytrvalostní sporty a všechny +35 muže, kteří chtějí zvýšit hladinu testosteronu.

Skutečnost drastického poklesu hladiny testosteronu s věkem není novinkou. Tento hormon je rozhodující jak pro potenci, tak pro správnou funkci prostaty. Nedostatečná hladina testosteronu může způsobit negativní příznaky, včetně toho nejhoršího – impotence. Testosteron má v organismu mnoho dalších důležitých funkcí – jako hormon nepřímo reguluje stavbu těla a jak všichni víme, každý o sebe pečující dbá i o svou postavu.

IRON TEST přímo zvyšuje endogenní testosteron, podporuje normální činnost prostaty, odstraňuje sexuální dysfunkce, zvyšuje chuť k jídlu a stavbu těla, stimuluje nárůst suché svalové hmoty a snižuje objem neaktivní tukové tkáně. Může také zlepšit vaši náladu a odstranit účinky vyčerpání a stresu. IRON TEST obsahuje extrakt z Tribulus terrestis, kořeny Urtica dioica, extrakt z tykvovitého semene, dále zinek, hořčík, vitamín B6 a BioPerine®, které díky svému synergickému účinku zaručují účinnost a bezpečnost ověřenou mnohaletými testy a výzkumy. Fytosteroly a zinek obsažené v extraktu semen Cucurbitae hrají významnou roli v profylaxi hyperplazie prostaty. Jejich účinek je podpořen výtažky z Urtica dioica a Tribulus terrestis, které přirozeně stimulují produkci testosteronu.

Vysoká hladina testosteronu se promítá do lepšího zadržování oxidů dusíku, stimuluje budování svalů a zlepšuje fyzickou a duševní kondici. IRON TEST kombinuje účinnost a bezpečnost a jeho složky zabraňují impotenci a zvyšují libido, odstraňují příznaky přetrénování a vyčerpání.

Pociťte zvýšení endogenního testosteronu v každém dni suplementace IRON TEST a užijte si čistou svalovou hmotu a skvělou náladu!

 

DÁVKOVÁNÍ: 3 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstím vody. Užívejte ideálně před spaním.

 

Složení

  Množství na 1 porci (3 kapsle) Doporučená denní dávka v % RDI*
Tribulus terestris 600 mg -
Extrakt z kořene kopřivy 450 mg  
Extrakt z dýňových semínek 450 mg  
Hořčík 300 mg 80%
Zinek 15 mg 150%
Vitamin B6 10,5 mg 750%
Bioperin 9,99 mg  
     
     
     

 

Složení: Tribulus terrestris, extrakt z kořene kopřivy, extrakt z dýňových semínek, citrát hořčíku, glukonát zinečnatý, vitamin B6, bioperin, kapsle - želatina, barvivo: E171.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: