USP Labs EpiBurn

Kód: 10706
Neohodnoceno
643 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (>5 ks)
Možnosti doručení

Silný americký termogenní spalovač EpiBurn z dílny USP Labs.

Detailní informace

Detailní popis produktu

USP Labs - EpiBurn - Americké spalovací peklo

V USP Labs potvrdili, že jejich nejnovější přísada pro spalování tuku je zde! EpiBURN Pro!
EpiBURN Pro je nazýván firmou USP Labs jako "jeden z našich nejpokročilejších produktů vůbec", který vám pomůže dosáhnout všech vašich cílů v rámci spalování tuku.


USP Labs sestavili působivý komplex ingrediencí, aby vyrobili nejlepší „rockstar“ mezi spalovačema. EpiBURN Pro má pečlivě navržený vzorec, který vám zaručeně pomůže spálit tuk, snížit chuť k jídlu a zvýšit energii a vytrvalost! Pokud to myslíte vážně o dosažení svých cílů týkajících se ztráty tuku, pak musíte získat EpiBURN Pro USP Labs hned teď!
 

Jaké výhody přináší užívání EpiBurn PRO od USP labs?

 

  •     Silný termogenní efekt
  •     Snižuje chuť k jídlu
  •     Zlepšuje fyzickou výkonnost
  •     Zvyšuje energii
  •     Pomáhá zdokonalovat tělesnou kompozici
  •     Zlepšuje náladu
  •     Maximální redukce tuku


Aktivní složky EpiBurn:
Withania Somnifera(extrakt z kořene) – bylina, která je známá svými antioxidačními účinky, odbourává stres, podporuje imunitní systém a zvyšuje svalovou odolnost při delší fyzické zátěži
Olivovník evropský (Olea Europaea - exrakt z listu) – silné detoxikační účinky, má velký vliv i na podporu bílých krvinek, čímž znatelně podporuje imunitní systém
Lotos ořechonosný (Nelumbo Nucifera – extrakt ze semene) – tato látka je označována jako látka s anti-obezogenními a antidiabetickými vlastnostmi. Podle výzkumu zabraňuje trávení a ukládaní tuků a sacharidů v těle, díky čemuž si tělo musí brát energii z tuků již dříve uložených.
Kofein – kofein působí v těle jako trojnásobná hrozba, zvyšuje lipolýzu, tedy rozklad tuků v těle, snižuje chuť k jídlu a působí i jako diuretikum, což způsobuje zadržování vody v těle. Ve výrobku EpiBurn PRO je 100mg kofeinu, což je dostačující k urychlení metabolických procesů, zejména lipolýzy.

Pokyny k užívání:


Jako u většiny spalovačů je důležité během dne pít dostatek tekutin.
Užívejte 1 kapsli 15-30 minut před snídaní nebo v průběhu dne na lačno. Další dávka se doporučuje dávat až s 6ti hodinovým odstupem.Varování: Nedoporučuje se kombinovat s jinými předtréninkovými stimulanty.
Neužívejte při extrémních tepelných podmínkách, také při KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROBÁCH, spánkové deprivaci nebo dehydrataci. Nekombinovat s alkoholem. Není vhodné pro těhotné nebo kojící ženy. Tento přípravek je určen jen pro zdravé dospělé osoby starší 18ti let. Před užíváním se vždy poraďte se svým lékařem! Není vhodné pro osoby jak s vysokým tak s nízkým tlakem, neužívejte při srdeční arytmii ani při onemocnění srdce, jater, ledvin a štítné žlázy. Neužívejte, pokud užíváte léky na erektilní dysfunkci. Ukončete užívání tohoto přípravku 2 týdny před chirurgickou operací. Pokud se u tohoto přípravku objeví jakákoli nežádoucí reakce, přestaňte jej používat a poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Neužívejte, jestliže je bezpečnostní těsnění nějak poškozené nebo chybí. Skladujte v suchu do 25°C. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

Upozornění:

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: