Kevin Levrone Joint Support 450g

Kód: 15567
Neohodnoceno
Značka: Kevin Levrone
539 Kč
Skladem, expedice 1-2dny (5 ks)
Možnosti doručení

LEVRONE LEVRO JOINT SUPPORT obsahuje složky podporující správnou funkce pohybového aparátu. Produkt je kombinací hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, glukosaminu, chondroitinu, MSM a vitamínu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEVRONE LEVRO JOINT SUPPORT obsahuje složky podporující správnou funkce pohybového aparátu. Produkt je kombinací hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, glukosaminu, chondroitinu, MSM a vitamínu C. 

Produkt lze používat jako formu suplementace každodenní stravy, ale i jako preventivní podpora pohybového aparátu, např při pravidelném a vyčerpávajícím tréninku nebo nadměrné zátěži kostí, chrupavek a kloubů. Doplněk se doporučuje pro muže a ženy bez ohledu na věk nebo aktuální úroveň fyzické aktivity.

- Receptura obsahuje 8 složek v optimálním poměru
- Suplementace kolagenem pro sportující lidi může být cenná pro snížení opotřebení kloubů a chrupavek
- Užívání glukosaminu, MSM a chondroitinu může mít pozitivní vliv na zmírnění problémů s pohybovým aparátem.
- Kyselina hyaluronová může pomoci v boji proti muskulo-skeletálním abnormalitám
- Extrakt z aceroly jako přírodní zdroj cenného vitamínu C Vitamin C má příznivý vliv na správnou syntézu kolagenu, který podporuje správnou funkci kostí a chrupavek

Složení: Přípravek doplňující stravu o kolagen, obohacený o kyselinu hyaluronovou, glukosamin a vitamín C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže. Složení: Hydrolyzovaný kolagen, methylsulfonylmethan (MSM), glukosamin sulfát KCl (z korýšů), chondroitin sulfát, vitamín C (kyselina L-askorbová), prášek z plodů šípku (Rosa canina L.), extrakt z plodů aceroly (Malpighia glabra L.) standardizovaný do 25 % vitaminu C, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný).

Doporučené dávkování: Smíchejte 15 g prášku (~1 odměrka) se 150-200 ml vody. Užívejte jednu porci denně. Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z doplňkových sloučenin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chondroitin sulfát získaný mikrobiální fermentací a sulfatací. Odměrka v balení slouží k usnadnění porcování, ale nezaručuje přesné dávkování. K odměření přesného množství je vhodné použít váhy. Před použitím obal dobře protřepejte. Tento produkt se prodává na hmotnost, nikoli na objem. Během přepravy a manipulace může docházet k určitému usazování prášku, což může ovlivnit hustotu prášku. Tento produkt obsahuje porci uvedenou při přesném měření hmotnosti. Může obsahovat ryby a měkkýše.

Serving size: ~ 1 odměrka

Dívek v balení: 30

Dávka

15 g

Hydrolyzovaný kolagen

8200 mg

methylsulfonylmethan

2000 mg

 

Glukosamin sulfát

1500 mg

 

z toho glukosamin
 

900 mg

Chondroitin sulfate

1200 mg

Vitamin C

875 mg (1094% NRV)

Prášek z plodů šípku

625 mg

Acerola fruit extract

500 mg

 

Extrakt z ovoce Acerola
 

125 mg (156% NRV)

 

Kyselina hyaluronová

100 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: